Language:

News

OBCHODY 3 MAJA W TYCHACH

3 maja poprowadzę uroczyste obchody Święta Konstytucji w Tychach.

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS “GITARA W MUZYCE KAMERALNEJ”

14 kwietnia w Zespole Szkół Muzycznych w Tychach poprowadzę finał VII Ogólnopolskiego Konkursu “Gitara w muzyce kameralnej”.

1 ODCINEK PROGRAMU “DZIEŃ DOBRY TYCHY”

Dzień Dobry Tychy – odcinek 1

Jeśli jeszcze ktoś nie widział to zapraszamy na pierwszy, premierowy odcinek programu Dzień Dobry Tychy, drugi odcinek już w ten czwartek 🙂 W pierwszym odcinku Anna Buczkowska – prezenterka, konferansjerka, aktorka rozmawia o projekcie Warzelnia – przestrzeń wrzenia z koordynatorem projektu, którym jest Pan Łukasz Gamrot oraz jego gośćmi Krystianem i Maćkiem z Pure Sounds Collective. Całość uzupełnia Mateusz Krawczyk odpowiadając na pytanie – dlaczego warto działać w mediach społecznościowych?Cały odcinek programu obejrzycie na platformie Beegoz 😉 => beegoz.pl/dziendobrytychy/stream

Opublikowany przez Dzień Dobry Tychy na 20 marca 2018

SWEETTARGI W KATOWICACH

16,17,18 marca zapraszam do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, gdzie poprowadzę 9 Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie – SweetTARGi 2018.

NOWY PROJEKT

Zaczęły się zdjęcia do nowego programu tv, który będę prowadzić! Już niedługo wszystko zdradzę!

GALA W WARSZAWIE

Już za miesiąc – 15 marca, poprowadzę w Teatrze Capitol kolejną edycję gali Solidny Pracodawca Roku.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij