Language:

News

MAKING OF Z NAGRAŃ AUDIOBOOKA “POTOPU”

Niedawno zakończyłam nagrania do audiobooka “Potopu” realizowanego dla Teatru Małego w Tychach. Zapraszam Państwa do obejrzenia materiału o tym jak pracowaliśmy przy tym projekcie. Dla mnie była to ogromna przyjemność!

SPEKTAKL “MAGNETYZM SIECI” W TEATRZE MAŁYM W TYCHACH

W dniach 1,2,3 marca będę nagrywać w Teatrze Małym w Tychach spektakl “Magnetyzm sieci”, który będzie można oglądać online. Jest on realizowany w ramach programu grantowego Związku Cyfrowa Polska i You Tube dla teatrów. O efektach poinformuję niedługo.

NAGRANIA AUDIOBOOKA “PAN WOŁODYJOWSKI” HENRYKA SIENKIEWICZA

Rozpoczynam nagrania audiobooka “Pan Wołodyjowski” Henryka Sienkiewicza dla Teatru Małego w Tychach. Wszystkie materiały będą dostępne na You Tube. Zapraszam do słuchania

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Chciałabym życzyć Wam, aby nowy rok był dla Was łaskawy i przede wszystkim, aby dopisywało Wam dobre zdrowie. Życzę też radości, pogody ducha , realizacji wszystkich planów i marzeń oraz wspaniałych chwil, które będą warte zapamiętania!!! Wszystkiego co najlepsze w 2021 Roku!

Anna Buczkowska

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Życzę Wam, aby czas Świąt Bożego Narodzenia upłynął w zdrowiu i rodzinnej atmosferze. Niechaj będzie to spokojny i radosny czas, a Nowy 2021 rok niech obfituje w wyłącznie miłe chwile i sukcesy!

DEBIUTUJĘ W SŁUCHOWSKU TEATRU POLSKIEGO RADIA

Już 26 grudnia o godz. 21.00 zapraszam do posłuchania na antenie Programu 1 Polskiego Radia słuchowiska “Widoki z okna” w którym miałam przyjemność wziąć udział 🙂 To mój debiut więc trzymajcie kciuki!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij