Language:

News

NOWY PROJEKT ONLINE

Od pewnego czasu pracuję nad projektem, który pomoże wszystkim osobom marzącym o pracy konferansjera! Już niedługo więcej informacji.

FESTIWAL WIBRACJE

Z wielką radością oznajmiam, że poprowadzę 5 edycję Festiwalu Wibracje! Tym razem spędzę 5 dni w Giżu/ k. Olecka.

MAM KONTO NA TIK TOKU

O dzisiaj można mnie znaleźć także na Tik Toku, gdzie będę publikować filmiki związane z aktorstwem, występami na scenie oraz w telewizji. Mój profil to: anna_buczkowska

MAKING OF Z NAGRAŃ “PANA WOŁODYJOWSKIEGO”

Dziś zakończyła się po roku czasu moja realizacja audiobooka dla Teatru Małego w Tychach. Od 3 maja 2020 roku nagrywaliśmy trylogię Henryka Sienkiewicza, której można wysłuchać na You Tube. Zapraszam do obejrzenia materiału making of z ostatniego dnia nagrań “Pana Wołodyjowskiego”.

SŁUCHOWISKO W TEATRZE POLSKIEGO RADIA

4 kwietnia odbyła się premiera w Teatrze Polskiego Radia w Programie Pierwszym słuchowiska “Dekalog”. Miałam przyjemność nagrywać II przykazanie w duecie z Andrzejem Warcabą w reżyserii Pawła Drzewieckiego.
Link poniżej:
https://www.polskieradio.pl/7/5609/Artykul/2709001,Dekalog-Premierowe-sluchowisko-w-radiowej-Jedynce-POSLUCHAJ

SPEKTAKL ONLINE “ŚLUBY PANIEŃSKIE”

Zapraszam do obejrzenia spektaklu nagranego w Teatrze Małym w Tychach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij