Language:

News

1 ODCINEK MOJEGO PROJEKTU “WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – PORADNIK”

Jest już dostępny 1 odcinek mojego projektu “Wystąpienia publiczne – PORADNIK”. Zapraszam do oglądania!

“Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci”.

REALIZACJA STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

W okresie od sierpnia do października będę realizować mój projekt pn. “Wystąpienia publiczne – poradnik” w ramach stypendium “Kultura w sieci”, które otrzymałam od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

PRZYGOTOWUJĘ MATERIAŁY FILMOWE

Już niedługo będę realizowała spot reklamowy oraz materiał filmowy dla jednej z tyskich firm. Bardzo lubię tworzyć scenariusze, kreować i uczestniczyć aktywnie na każdym etapie produkcji!!!

4 EDYCJA FESTIWALU WIBRACJE

Tegoroczne festiwalowe spotkanie odbędzie się wyjątkowo w dniach 3-6 września. Jak co roku nie mogę się doczekać, aby stanąć na festiwalowej scenie i znów spotkać tylu wspaniałych prelegentów i ciekawych ludzi! Do zobaczenia w Białobrzegach!

ZOSTAŁAM STYPENDYSTKĄ MINISTERA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Z nieskrywaną radością chciałabym poinformować, że znalazłam się w gronie laureatów programu “Kultura w sieci” i otrzymam stupendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla artystów!

NAGRANIA W TEATRZE MAŁYM W TYCHACH

Rozpoczęłam nagrania książki “Ogniem i mieczem” Henryka Sienkiewicza dla Teatru Małego w Tychach! Efekty mojej pracy można znaleźć na soundcloud i you tube.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij