Language:

News

MAKING OF Z NAGRAŃ “PANA WOŁODYJOWSKIEGO”

Dziś zakończyła się po roku czasu moja realizacja audiobooka dla Teatru Małego w Tychach. Od 3 maja 2020 roku nagrywaliśmy trylogię Henryka Sienkiewicza, której można wysłuchać na You Tube. Zapraszam do obejrzenia materiału making of z ostatniego dnia nagrań “Pana Wołodyjowskiego”.

SŁUCHOWISKO W TEATRZE POLSKIEGO RADIA

4 kwietnia odbyła się premiera w Teatrze Polskiego Radia w Programie Pierwszym słuchowiska “Dekalog”. Miałam przyjemność nagrywać II przykazanie w duecie z Andrzejem Warcabą w reżyserii Pawła Drzewieckiego.
Link poniżej:
https://www.polskieradio.pl/7/5609/Artykul/2709001,Dekalog-Premierowe-sluchowisko-w-radiowej-Jedynce-POSLUCHAJ

SPEKTAKL ONLINE “ŚLUBY PANIEŃSKIE”

Zapraszam do obejrzenia spektaklu nagranego w Teatrze Małym w Tychach.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru…
Teatr jest niezwykły… to miejsce spotkań i kreacji światów, tu możemy przenieść się w czasie, tu czekają nas chwile zapomnienia o otaczającym świecie, tu możemy doświadczać… Życzę wszystkim twórcom, artystom, pracownikom i osobom, które kochają Teatr, aby jak najszybciej wróciła „normalność”, by znów można się było spotkać na spektaklach, które dadzą niezapomniane wrażenia i przeżycia!

MAKING OF Z NAGRAŃ AUDIOBOOKA “POTOPU”

Niedawno zakończyłam nagrania do audiobooka “Potopu” realizowanego dla Teatru Małego w Tychach. Zapraszam Państwa do obejrzenia materiału o tym jak pracowaliśmy przy tym projekcie. Dla mnie była to ogromna przyjemność!

SPEKTAKL “MAGNETYZM SIECI” W TEATRZE MAŁYM W TYCHACH

W dniach 1,2,3 marca będę nagrywać w Teatrze Małym w Tychach spektakl “Magnetyzm sieci”, który będzie można oglądać online. Jest on realizowany w ramach programu grantowego Związku Cyfrowa Polska i You Tube dla teatrów. O efektach poinformuję niedługo.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij